Online slovníky


České online slovníky

Na stránce českých online slovníků naleznete odkazy na vícejazyčné slovníky, které lze využívat online k překladům slov z češtiny do cizích jazyků (němčina, angličtina, francouzština, italština, ruština, polština, španělština a další) a naopak. U některých slovníků a překladačů naleznete na internetových stránkách také demoverze programů ke stažení. Poslední z odkazů vás navede na online slovník cizích slov.

Německé online slovníky

Ve skupině německé odborné online slovníky naleznete odkazy na německé slovníky, které je možné využívat online k překladům z cizích jazyků (převážně angličtiny) do němčiny a naopak. Najdete zde ale také německo-český slovník. Kromě překladových slovníků můžete využít odkazy na německé odborné tématické slovníky věnující se např. německým zákonům, dřevostavbám, geografickým názvům v Čechách, burzovní lexikon, lexikony medicíny, ale také německé portály s jazykovým poradenstvím (otázky k pravopisu, interpunkci, gramatice) a portál zabývající se slovní zásobou (synonyma, vysvětlení, údaje týkající se gramatiky).

Navštivte také

www.kolemkola.cz

Nabídka cyklistických, lyžařských a turistických pobytů. Zpravodajství a výsledky ze světa cyklistiky a ploché dráhy.

www.kolemkola.cz

www.nakladatelstvijh.cz

Nabídka nakladatelských služeb jako je předtisková příprava, počítačový zlom stránek, DTP, ofsetový i digitální tisk a vazba knih. Zhotovení webové prezentace včetně validity a optimalizace pro vyhledávače.

www.nakladatelstvijh.cz

Slovníky on-line

Seznam slovník - cizojazyčné slovníky on-line

Abz slovník cizích slov - slovník cizích slov on-line

Odkazy

Užitečné odkazy na webové stránky

Návštěvnost