Odkazy

Na této stránce jsou umístěny odkazy na užitečné internetové stránky.

Katalogy

Zde naleznete odkazy na některé katalogy. Zajímavý názor na problematiku registrace do katalogů naleznete v článku Registrace do katalogů a její (ne)smysl. Kvalitní katalog by měl v první řadě plnit svůj účel – tedy nabízet uživatelům databázi odkazů na kvalitní a prověřené stránky a být k tomuto účelu skutečně využíván. Podle zkušeností odborníků má zařazení do katalogu smysl. Ovšem není katalog jako katalog. Rozsáhlý seznam katalogů je možné nalézt na www.seznamkatalogu.cz.

Katalog odkazů aaa-katalog.cz Príma internet Firmy.cz Firmy-sluzby.info Komplexní řešení pro výrobu a servis internetových stránek Katalog www stránek Najisto.centrum.cz Portál Mladá Boleslav - informační portál města internetové obchody Katalog web stránek Webatlas.cz Zóna.cz - katalog stránek ZDROJ.cz - katalog odkazů

Navštivte také

www.kolemkola.cz

Nabídka cyklistických, lyžařských a turistických pobytů. Zpravodajství a výsledky ze světa cyklistiky a ploché dráhy.

www.kolemkola.cz

www.nakladatelstvijh.cz

Nabídka nakladatelských služeb jako je předtisková příprava, počítačový zlom stránek, DTP, ofsetový i digitální tisk a vazba knih. Zhotovení webové prezentace včetně validity a optimalizace pro vyhledávače.

www.nakladatelstvijh.cz

Slovníky on-line

Seznam slovník - cizojazyčné slovníky on-line

Abz slovník cizích slov - slovník cizích slov on-line

Odkazy

Užitečné odkazy na webové stránky

Návštěvnost